Meizu’dan AR gözlük: MYVU Discovery

Meizu, dünyanın en hafif seri üretim tam renkli AR gözlüklerini piyasaya sürdüğünü açıkladı. Meizu MYVU Discovery AR gözlükleri, spor arabalara benzer bir hassasiyet ve hafif bir tasarım sunuyor. Meizu’nun AR akıllı gözlükleri modaya uygun, ince, kullanımı kolay ve tüm hava koşullarına uygun olarak tasarlandı.

Meizu MYVU Discovery AR gözlükleri, üç Micro LED ekranı çok yüksek parlaklık oranı ile özelleştirmek için bir fotolitografi makinesi kullanıyor. Dünyanın en küçük AR hepsi bir arada ekranı olan bu gözlükler, 0.4 kare santimetrelik Renkli Işık Motoruna sahip. Işık motoru yan patlamalara sahip değil ve mümkün olan en hafif yapıda. Meizu Discovery AR gözlükleri ayrıca, dünyanın ilk seri üretim reçine optik dalga kılavuzlu lensini kullanarak her türlü hava koşulunda modaya uygun ve hafif bir cihaz elde ediyor. Ayrıca, lensin optik kalitesi, önemli ölçüde daha hafif bir ağırlıkta cam lenslerle karşılaştırılabilir düzeyde.

Meizu’dan AR gözlük: MYVU Discovery

Meizu MYVU Discovery, 71g ağırlığında ve sektörün önde gelen tam renkli AR gözlükleri olarak piyasaya sürüldü. Gözlüklerin lens gövdesinin %50’den fazlası için havacılık sınıfı magnezyum-alüminyum alaşımı kullanılıyor. AR gözlüklerin boş tasarımı, hafif parçaların sayısını azaltıyor ve tamamen 839 işlemle monte ediliyor.

MYVU Discovery AR gözlüklerinin hassasiyeti bir spor arabayı aşan seviyede. Akıllı AR gözlükler, FlymeAR sistemine sahip. Bu sistem, AR gözlüklerinin farklı çalışma senaryolarında akıllı bir kişisel asistan olmasına yardımcı oluyor. El arabası ile birlikte çoklu terminal, tam senaryo ve sürükleyici entegrasyon oluşturuyor.

Meizu tarafından belirtildiğine göre, DISCOVERY AR akıllı gözlükler ön satışta ve 9.999 yuan (~1.400 dolar) fiyatla satışa sunulmuş durumda. Meizu, dünya çapında 520 üst düzey oyuncuyu gözlükleri test etmek üzere seçecek. Şu anda Meizu MYVU Discovery AR gözlüklerinin küresel kullanılabilirlik ve fiyatlandırma bilgisi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx