Maçta romantizmin ayarını kaçıran çifte stadyumdaki büyük ekranda soğuk duş

Karşılaşmanın ilk yarısında tribündeki çift, maçı izlemek yerine romantik dakikalar yaşamaya başladı. Dakikalar ilerledikçe romantizmin ayarını kaçıran çift, birbirlerine sarılıp öpüşmeye başladı.

Bu sırada kameraman, tesadüfen çifti görüntüledi ve bu anları dev ekrana verdi. Stadyumdaki atmosfer bir anda değişti ve seyirciler çifti alkışlamaya başladı.

Kendilerini dev ekranda gören çift, büyük bir şaşkınlık yaşadı. Hemen ayağa kalkan çift, bulundukları üst tribünden aşağı indi. Çiftin, maçı izlemeye devam edip etmedikleri bilinmiyor.

O ana ilişkin görüntüler kısa süre içerisinde sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Bazı kullanıcılar, çiftin romantizmine alkış gönderirken, bazıları da çiftin maça saygısızlık ettiğini savundu.

Kriket dünyasında benzeri ilk olay değil

Bu olay, kriket dünyasında benzeri ilk olay değil. Geçtiğimiz yıllarda da benzer olaylar yaşanmıştı. 2019 yılında İngiltere ve Yeni Zelanda arasında oynanan bir kriket maçında da tribünde sevişen bir çift, kameralara yakalanmıştı. O olayda da çift, seyircilerin alkışları arasında stadyumdan ayrılmak zorunda kalmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx