Kızıyla Kavuşmasına Günler Kalan Aslı Enver, Bebeğinin Odasını Kendi Elleriyle Hazırlıyor!

Hamilelik haberleriyle gündemimize gelen ünlü oyuncu Aslı Enver, son olarak katıldığı galada büyük beğeni toplamıştı. Gerek güzelliğiyle, gerek başarısıyla magazin gündeminden eksik olmayan Enver, bu sefer de sosyal medya paylaşımıyla adından söz ettirdi. Kızını kucağına almaya hazırlanan Aslı Enver bebek odasını kendi elleriyle hazırladığı bir fotoğraf paylaştı!

Ünlü oyuncu Aslı Enver, rol aldığı yapımlardaki başarısının yanısıra özel hayatıyla da sık sık gündemimize geliyor.

İlk olarak Kavak Yelleri’nin Mine’si olarak tandığımız Aslı Enver, daha sonra birçok yapımda rol almış ve herkesin beğenisini kazanmıştı.

Yakın zamanda Disney Plus’ta yayınlanacak olan Arayış dizisiyle seyirciyle buluşacak Enver, dizinin galasında da boy göstermişti.

Enver’in hamile hallerini de ilk kez bu galada gördük. Hamile stili oldukça beğeni toplayan ünlü oyuncu, tüm ilginin odağındaydı doğal olarak.

Bebeğini kucağına almak için adeta günler sayan Aslı Enver bu kez de ‘bebe odasını’ hazırladığı anları sosyal medya hesabından paylaştı.??

Enver, bu anları ‘Bebe odası hazırlamak ciddiyet ister’ notuyla paylaştı. Sosyal medya hesabını bu aralar aktif olarak kullanan güzel oyuncu, en doğal hallerini de paylaşmayı ihmal etmiyor gördüğünüz üzere.

Her ne kadar son günlerde sosyal medyasını aktif olarak kullansa da hamilelik dönemini gözlerden uzak yaşamayı tercih etmişti kendisi.

Öyle ki hamile halini de ilk kez bu fotoğrafla görmüştük. Doğum gününde paylaşım yapan Enver, ‘Hayatımdaki her şey ve herkes için çok teşekkür ederim’ notuyla fotoğraflarını paylaşmıştı.

Hamileliğinin son dönemlerini yaşayan güzel oyuncunun hamilelik haberi ise herkesi şaşkına çevirmişti.

‘Adım Farah’ dizisiyle karşımıza çıkmasını beklediğimiz Aslı Enver’in evlendiğini ise düğün pozlarıyla öğrenmiştik!

Geçtiğimiz Kasım ayında sade bir törenle dünyaevine giren Aslı Enver’in hamilelik dolayısıyla diziden ayrıldığı ortaya çıkmıştı.

Gazetecilerin sorularını yanıtlamayan Enver, daha sonrasında yaptığı açıklamalarda ‘Hamilelik güzel gidiyor. Her şey yolunda. Daha çocuğumuzun cinsiyeti belli değil. Aşerme durumum olmadı, güzel geçiyor.’ ifadelerini kullanmıştı.

Bebek odasının hazırlıkları devam eden çiftimiz, umarız bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucaklarına alırlar!?

Siz ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir