Hamile olduğu iddia edilmişti: Gonca Vuslateri’den açıklama geldi

“Çocuk sahibi olmak istiyorum. Hem de aşırı şekilde, inanılmaz derecede” diyen Gonca Vuslateri muradına erdi. Şu günlerde Zaferin Rengi filminde Vera rolüne hayat veren Gonca Vuslateri çekimlere koştururken güzel haberi aldı.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Gonca Vuslateri‘nin hayatında güzel bir dönem başladı. Başarılı oyuncu 7 aydır beraberlik yaşadığı sevgilisiyle bebek haberi aldı.

2,5 aylık hamile olan ünlü oyuncunun sette rahat etmesi için her türlü konfor sağlanıyor. Henüz cinsiyeti belli olmayan bebeğin doğum tarihinin 19 Mayıs olması bekleniyor.

Vuslateri, geçtiğimiz Ocak ayında verdiği bir röportajda şunları söylemişti:

”Çocuk sahibi olmak istiyorum. Hem de aşırı şekilde, inanılmaz derecede. Cihangir’de böyle 58 kedili, kadife koltukta yaşlanan bir teyze olmamak için harekete geçiyorum.”

2,5 aylık hamile olan ünlü oyuncunun sette rahat etmesi için her türlü konfor sağlanıyor. Henüz cinsiyeti belli olmayan bebeğin doğum tarihinin 19 Mayıs olması bekleniyor. Ünlü oyuncunun 2 ay içinde evleneceği, yaza da düğün yapmayı planladığı konuşuluyor.

GONCA VUSLATERİ’DEN AÇIKLAMA

Gonca Vuslateri bebek beklediği haberini sosyal medyadan yaptığı açıklamayla doğruladı.

Ünlü oyuncu sette bebek haberini almış ve çok mutlu olmuştu. Sevgilisiyle bebek haberi gelir gelmez evlilik kararını hızlandıran başarılı oyuncunun geçen sene yaptığı anne olmak istemediği yönündeki açıklaması gündem olunca yazılı bir açıklama yaptı, Vuslateri’nin açıklaması şu şekilde:

“Harika bir gün olsun. Ankara’da hava cillop zira… Magazinde kendimi okudum az önce… Zaten Birsen Altuntas dışında kimseye konuşmam. Prensibim oldu bu… Evet, hamileyim. Bilinmesi için erken bir dönem. İşe gidip geliyorum, ortamım sakin…. Kadın olduğum için doğurma özelliğim var zaten… Öncelikle şaşkınlığa son vereyim. Yani bu genelde olabiliyor. ‘Anne olmak çok istemedim’ açıklamamı önüme getirmeyin. Hâlâ aynı fikirdeyim. Sadece gelene ‘git’ demiyorum. Bu da seçimim… Hazır demiyorken de; bu beni otomatik çocuk annesi yapar. Kendini kaybetmiş annelik ayinlerinde görünür müyüm bilmiyorum ama gayet cool akıyor hayatım…”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx