Aile 25. bölümünde sırlar ortaya çıkıyor

Aile 25. bölümüyle ekrana gelecek. Çift terapisine devam eden Aslan ve Devin, baş başa bir tatile çıkmaya karar verirler. Ancak hastalığı ilerleyen Seher’in durumu kötüleşir.

Aldıkları bu haberden sonra ikili tatillerini, Seher’in de doğum gününü kutlayacakları bir aile tatiline çevirirler. Ancak Seher’in son bir isteği vardır: Dünya gözüyle Cihan ve Serap’ı da bu tatilde görmek.

Aslan bu fikre mesafeli yaklaşırken Hülya’nın tavrı çok daha sert olur. Hülya’nın bu tepkisi, Serap’ın geçmişiyle ilgili bir şeyler bildiği şüphesini tırmandırır.

Bu şüphe, Aslan ve Devin’i harekete geçirir. Acaba Hülya’nın Serap ile ilgili sakladığı sır nedir?

Cihan, Serap’ı da alıp aile tatiline sürpriz bir şekilde katılmaya karar verir. Serap ise geçmiş hesapları kapatmak için herkesten gizli planını işletmeye başlar.

Sevdiği kadının yaralarını sarmak isteyen Cihan, son çare olarak Aslan ve Devin’den yardım ister. Dörtlü, hep birlikte bir gece geçirirler. O gece Devin’le konuşmak Serap’a iyi gelir.

Bu tatilde Hülya’nın eline, Nedret’i köşeye sıkıştıracak bir bilgi geçer. Öte yandan annesine yaşatılanları öğrenen Bedri için İlyas’la hesaplaşma vakti gelir.

Tatil boyunca şahit oldukları, Serap’ın yalnızlığını büyütürken; herkesi kaçınılmaz bir sona sürükler. Seher’in doğum günü yemeğinde yıllarca saklanan sırlar sonunda ortaya çıkar.

Bu sofrada yaşananlar; başta Aslan, Devin ve Cihan olmak üzere tüm aileyi derinden sarsacaktır.

Kaynak: Magazinkolik / Magazin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx