YouTube Premium 1 yıl ücretsiz abonelik fırsatı sunuyor!

YouTube, her türden videoları içerisinde barındırması ile en popüler platformlardan bir tanesi. Ancak platformda yer alan reklamlar bazen can sıkıcı olabiliyor. Platformda yer alan videoları reklamsız kullanmak için ise YouTube Premium aboneliğinizi olması gerekiyor. Youtube ise Premium aboneliğe 1 yıl boyunca ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz yeni bir yöntem sunuyor.

Referans kodu ile ücretsiz YouTube Premium

YouTube, tıpkı YouTube TV‘de olduğu gibi YouTube Premium‘da da yeni bir referans programı duyurdu. Buna göre mevcut aboneler bir kod yardımı ile çevresindekileri YouTube Premium’a davet edebilecek. bu referans kodlarının kullanılmasıyla da mevcut aboneler 1 yıla kadar ücretsiz YouTube Premium aboneliğine erişebilecekler.

Belli bölgelerde bullanıcılar YouTube uygulamasını açmaları ile birlikte yeni bir teklifle karşılaştılar. Çıkan teklifte ise şu ifadeler yer alıyor.

Bir arkadaşınızı özel indirime sahip 3 aylık Premium’u denemeye davet edin. Size özel bağlantı ile kaydolduklarında, bir sonraki ayınız ücretsiz!

Gönderilen referans kodu ile yapılan üyeliklerde ABD’de 11.99 dolar olan üyelik fiyatının üç ay için sadece 0.99 dolar olduğu belirtiliyor. Bu referans kodu ile birlikte kaydolan ve ödeme yapan her kişi için ise referans kodu sahibine 1 aylık ücretsiz hizmet sunuluyor. Bu sayı ise 12 kişi ile sınırlı.

Bu referans linkine ulaşmak için ise YouTube uygulamasına giriş yapıp, sağ üst köşedeki profil resmine tıklamak gerekiyor. Ardından Premium avantajlarınız bölümüne giriş yaparak, ücretsiz abonelik için referans koduna ulaşılabiliyor. Ancak bu sistemi biz henüz Türkiye’de test edemedik.

YouTube yeni referans sistemini 2023 yılının Mayıs ayına kadar sürdürüecek. İlerleyen günlerde referans kodu ile ücretsiz YouTube Premium aboneliğinin ülkemizde de aktif hâle gelmesini bekliyoruz. Peki siz YouTube Premium hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.