Yeni gün beklenmedik bir olay getiriyor! Bilhassa o iki burça kıymetli ikazlar var….

20 EYLÜL 2022 GÜNLÜK BURÇ YORUMU

KOÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Mart – 20 Nisan)

Bazı tıbbi sonuçlar beklediğinizden yahut bir incelemeye girmeye hazırlanıyor olabileceğinizden, sıhhatiniz bugün ön planda olacak.

Öğleden sonra, her şey netleşeceği için, öteki acil mevzular hakkında düşünmek için biraz vaktiniz olacak, hatta tahminen de konutta olan pratik bir sıkıntıyla ilgileneceksiniz.

BOĞA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Nisan – 21 Mayıs)

Sağlığınıza çok dikkat etmeniz gerekecek zira bu salı günü sorun yaşama riskiniz artıyor.

Bu, son zamanlardaki kimi tavsiyelere gereğince dikkat etmediğiniz için de olabilir. Yapmanız gerekeni yaşayarak öğrendiğiniz bu süreçte şeytana karşı koyamayacağınız birtakım mevzular da olabilir.

İKİZLER GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Mayıs – 21 Haziran)

Bu salı günü için size tavsiyemiz, partnerinize odaklanmaya devam etmenizdir zira bugün en büyük başarıyı onlarla beraberken bulacaksınız.

Bu muvaffakiyet inanılmaz bir şey olmasa da muhtemelen uzun vakittir aklınızda olan bir şey.

YENGEÇ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Haziran – 22 Temmuz)

Arzularınız bu salı biraz sıra dışı olabilir, bu nedenle şaşkın hızlara ve birtakım tenkitlere hazır olun.

Geleneksel insanlara özel bir ortamda alışılmışın dışında bir şeyler yapmaya çalışıyorsunuz. Tıpkı vakitte, dışlanmış biri olarak görülmekten zevk alıyorsunuz ve bunu yapmaya devam edeceksiniz.

ASLAN GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Mevcut eğilim sizi partnerinizin gereksinimlerine karşı daha dikkatli yapacak ve onunla birlikte ne yapacağınız konusunda çok seçici olacaksınız.

Özellikle bugün salı olduğu için çok fazla romantizm olmayabilir, lakin muhakkak, tıpkı hisleriniz üzere saf ve gerçek olmaya çalışacak, elinizden gelenin en düzgününü yapacaksınız.

BAŞAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ağustos – 22 Eylül)

Etrafınızda söylenenleri yahut yapılanları umursamıyor üzere göründüğünüz için bu sizin için rahat bir gün olacak.

Bazı Başaklar, yeni başladıkları bir projede pek çok zorluk olduğunu görebilirler, fakat her şeyi sorgulamaya o kadar alışacaklar ki zorlukları umursamayacaklar, en azından şimdilik.

TERAZİ GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Eylül – 23 Ekim)

Hırsınızı, bilhassa iş yerinde kolaylıkla elde edebileceğiniz şeylere kanalize ettiğiniz rahat bir salı günü sizi bekliyor.

Başkalarının sizi etkilemesine müsaade vermiyorsunuz ve görünüşe nazaran bu size en düzgün sonuçları getirecek. Ayrıyeten, tahminen de onlara yardım ederek bir arkadaşınız üzerindeki tesirinizi artıracaksınız.

AKREP GÜNLÜK BURÇ YORUMU (24 Ekim – 22 Kasım)

Etrafınızdakilerle çok fazla meşgul olmamayı tercih ediyorsunuz. Birtakım Akrepler, meslektaşlarıyla birkaç sıkıntıyla karşılaşabilir ve sıkıntıları ortadan kaldırmaya çalışmak yerine onları bir formda oyalayacaklardır.

Kişisel imaj sıkıntıları de devreye girebilir, bu da daha yavaş reaksiyon vermeye meyilli olmanızın bir nedeni olabilir.

YAY GÜNLÜK BURÇ YORUMU (23 Kasım – 21 Aralık)

Gerçekleşmelerini istiyorsanız, dileklerinizi gözünüzde canlandırmanız gerekecek. Onlardan korkarsanız, onları gerçekleştirme olasılığınız yok.

İstediğiniz ve istemediğiniz şey ortasına net bir çizgi çizmeniz ve istemediğinizi oradan kaldırmanız gerekir. Kimi Yaylar, aslında bir baş karışıklığı nedeniyle boşuna ısrar ettiklerini fark edebilirler.

OĞLAK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (22 Aralık – 20 Ocak)

Bugün sizi hayli hülyalı bir mizacın içine sokacak: Neyin peşinde olduğunuzdan ve her şeye olduğu üzere devam etmek isteyip istemediğinizden emin değilsiniz.

Bazı Oğlaklar işlerini değiştirmeyi düşünürken, başkaları daha pragmatik olacak ve hatta şahsî bir projenin temelini atacaklar.

KOVA GÜNLÜK BURÇ YORUMU (21 Ocak – 18 Şubat)

Mevcut eğilim, bir arkadaşınıza olan bakış açınızı değiştirecek zira çok açık kelamlı olma eğiliminde olacaksınız ve sonunda pişman olacağınız bir şeyi ağzınızdan kaçırabilirsiniz.

Bazı Kovalar, kelam konusu arkadaşıyla birlikte öbür arkadaşlarını, kendilerine karşı komplo kurmakla suçlayacak. Bu büyük olasılıkla bir abartı.

BALIK GÜNLÜK BURÇ YORUMU (19 Şubat – 20 Mart)

Bir meslektaşınızın işteki ilerlemesi sizi biraz endişelendiriyor ve buna nasıl yaklaşacağınızdan emin olamayabilirsiniz.

Belki onları gücendirmek, onlara karşı sert olmak istemiyorsunuz. Birtakım Balıklar, ne olduğunda dair hiçbir fikirleri olmadığı birtakım planlara yönelebilirler.


Çok az yetişkin bu matematik sorununu çözebilir! Denemeye var mısın?


Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’ndan aile pozu! Kızları Zehra annesinin gençliğini aratmadı!


Günün bilmecesi başları karıştırıyor: Bayanların hangisi çocuğun annesi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.