Yeni Akit yazarı: Kılıçdaroğlu’nun performansından övgüyle söz edenlerin yetişkinleşememiş ergenler gibi olduklarını düşünüyorum

Yeni Akit yazarı Ali Osman Aydın, Babala TV’de farklı siyasi partilerden gelen soruları yanıtlayan Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu için, “Programı izleyip de Kılıçdaroğlu’nun performansından övgüyle söz edenlerin, eğer iyi niyetlilerse,  gelişimlerini tamamlayamamış, yetişkinleşememiş ergenler gibi olduklarını düşünüyorum” dedi. 

Aydın, yazısında, “Bazı zamanlar vardır ki insan içindeki öfkeyi kağıda nasıl dökeceğini bilemez. Öfke öyle güçlüdür ki insan zihninin eliyle olan teması zayıflar. Hissedersiniz ama ifade edemezsiniz. Kılıçdaroğlu’nun Babala TV’deki programını aşağı yukarı böyle duygularla izledim. Beni bu kadar sinirlendiren, cumhurbaşkanı adayı olarak insanların karşısına çıkan bir kişinin karşısındaki insanların aklıyla alenen alay etmesiydi” ifadesini kullandı. 

“Programı izleyip de Kılıçdaroğlu’nun performansından övgüyle söz edenlerin, eğer iyi niyetlilerse,  gelişimlerini tamamlayamamış, yetişkinleşememiş ergenler gibi olduklarını düşünüyorum” diyen Aydın, şunları kaydetti:

“Kılıçdaroğlu bence böyle biri bile değil. Ergen söylediklerinde mazurdur çünkü bilmiyordur. Fakat Kılıçdaroğlu biliyor, bilerek yapıyor. Ne yapsam onun altında hinlikler barındıran bu çocuksu tarzını bir türlü ciddiye alamıyorum. Bir seçmen olarak dikkatle dinlemeye çalışıyorum ama olmuyor. Bu yüzden Kılıçdaroğlu’nu dinlemek faydasız. Çünkü hiçbir şey söylemiyor! Sürekli demokrasi, özgürlük, adalet gibi sloganları tekrar edince bir şey söylemiş olmuyorsunuz. Her sorulana klişeleşmiş özlü sözlerle cevap veriyorsanız karşınızdakini kandırmaya, gerçeği gizlemeye çalışıyorsunuzdur. Çünkü insanlar, kendi partiniz bile, sizin öyle biri olmadığınızı biliyor.” 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir