Vuslat Doğan Sabancı tedavi gördüğü Amerikan Hastanesi’nden taburcu oldu

CUMA AKŞAMI TABURCU EDİLDİ

Patronlar Dünyası, kazanın yaşandığı andan itibaren tüm yeni gelişmeleri duyurmaya devam ediyor: Vuslat Doğan Sabancı, Amerikan Hastanesi’nden cuma akşamı taburcu edildi. Tedavisine evinde devam edilecek olan Vuslat Hanım’ın sağlık durumu doktorları tarafından evinde yakından takip edilecek. Kızının evine geçmesinin ardından ünlü iş insanı Aydın Doğan da Bodrum’dan yarın İstanbul’a gelecek ve kızını evinde ziyaret edecek. Üç büyük operasyon geçiren ve sağlık durumu günden güne daha iyiye giden Ali Sabancı’nın tedavisine ise Amerikan Hastanesi’nde devam ediliyor.

FİLENİN SULTANLARININ MAÇLARINI İZLİYOR

Normal odaya alınan Sabancı yakın aile üyeleri dışında kimseyle görüşmüyor. Filenin sultanlarının maçlarını yakından takip eden Sabancı’nın bu akşamki final maçını da merakla beklediği öğrenildi.

AMERİKAN HASTANESİ’NDE SIKI KURALLAR

Bu arada Ali Sabancı ile eşi Vuslat Doğan Sabancı’nın sağlık durumlarıyla ilgili Amerikan Hastanesi’nde olağanüstü sıkı kurallar uygulanıyor. Dışarıya bilgi sızmasını önlemek için profesör doktorlardan kapıdaki güvenlikçiye kadar herkese kesin talimatlar verildiği öğrenildi. Çiftin sağlık durumları ile ilgili bu kurallara tüm hastane personelinin titizlikle uyması için hastane yönetiminin ciddi uyarılarda bulunduğu da kaydedildi.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx