Uğurcan Çakır: Uğurlu geliyor

Trabzonspor’un başarılı kalecisi Uğurcan Çakır, Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nun kendilerine uğurlu geldiğini söyledi.

Lig şampiyonluğundan sonra Üstün Kupa’yı da müzesine götüren Trabzonspor’un kaptanı Uğurcan Çakır, açıklamalarda bulundu.

Çok güzel bir oyunla Muhteşem Kupa’yı kazandıklarını söyleyen bordo mavili kadronun kaptanı, “Hak ettiğimiz bir galibiyet oldu. Döneme yeterli başlamak ismine bu kupa kıymetliydi. Kampta çok uygun çalıştık, ortamıza yeni arkadaşlarımız katıldı ve onların ahenk sürecini hızlandırmaya çalıştık. Hocamızın söylediği her şeyi alanda uyguladık. Taraftarlarımıza armağan olsun. Çok memnunuz. Bu kupa ekip olma yolunda bizi daha da hızlandıracak. Bu dönemde şampiyonluk ve Şampiyonluk gayemiz var” diye konuştu.

“EVİMİZDE ÜZERE OYNADIK”

Atatürk Olimpiyat Stadyumu’nun kendilerine uğurlu geldiğine vurgu yapan ulusal kaleci, “Evimizde üzere oynadık. Burayı çok seviyoruz. Burada 3. kupam oldu ve hepsine çok teşekkür ediyorum. Maçta taraftarımız çok güzeldi. Kupa taraftarımıza armağan olsun” tabirini kullandı.

“LİGE GALİBİYETLE BAŞLAMAK İSTİYORUZ”

Yeni döneme yeniden şampiyonluk amacıyla çıkacaklarını belirten 26 yaşındaki kaleci, “Kupayla lige başlayacak olmak bizim için çok güzel oldu.  Bu şekil şampiyonluklar ve mutluluklar aile ve grup olmayı hızlandırıyor. Grup arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Lige galibiyetle başlamak istiyoruz. Ligde maksadımız şampiyonluk. Düzgün ve karakterli oyunculara sahibiz” formunda konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.