Steam Türkiye’de En Çok Satanlar: Kral Yeniden Tahtına Döndü, Sürpriz İsimler Listede

Oyun dünyası için epey hareketli birkaç haftayı geride bıraktık. Bu hareketli günler çok satanlar listelerinde de kendini gösterirken oyuncular yavaş yavaş eski alışkanlıklarına dönüyor gibi. Tabii yeni oyunların hype’ı da hala bitmiş değil!

2. Sons of the Forest ise liderlik koltuğunu erken kaybetti.

Çıkışı ile Steam’i çökerten Sons of the Forest geçtiğimiz hafta ilk sıradayken bu hafta CS:GO’nun gerisine düştü. Ancak yine de oyunun yarattığı rüzgar kolay dinecek gibi değil. Zira oyuncular olarak bu ıssız adada kendimizi kaybetmeyi fazlasıyla özlemişiz!

3. Destiny 2 ise 3 basamak birden atlayarak sıralamanın yukarılarında kendine yer buldu.

Oynaması tamamen ücretsiz olan Destiny 2 buna karşın oyunculara harika grafikler ve keyili dövüş mekanikleri ile son derece eğlenceli saatler vadediyor. Bu oyunda arkadaşlarla zamanın nasıl geçtiğinin anlaşılmadığı da doğrudur.

4. FIFA 23 iniyor, çıkıyor ama ilk beşteki yerini asla kaptırmıyor.

Millet olarak futbol aşkımız malum. Oyunlarla en alakasız kişiler için bile FIFA dendi mi akan sular duruyor. Hal böyle olunca FIFA 23 de 699,99 TL’lik fiyatına karşın listeden inmek bilmiyor.

5. Hogwarts Legacy ise bu hafta listenin beşinci sırasında.

Çıkışında, hatta öncesinde rekor üstüne rekor kıran Hogwarts Legacy listede kalsa da gittikçe alt sıralara doğru ilerliyor. Daha şimdiden müthiş bir satış başarısı elde etmiş olan oyun belli ki listeyi kolay terk etmeyecek.

Listenin kalanı ise şöyle:

  • Atomic Heart

  • Call of Duty: Modern Warfare II

  • Wo Long: Fallen Dynasty

  • Resident Evil 4

  • Metro Exodus

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir