Özdağ: Türkiye modern kapitülasyonlar dönemine girmiştir

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Zafer Partisi’nin siyasetin temel parametrelerini yeniden belirlediğini söyleyen Özdağ, “Bizimle görüşmek isteyen Kılıçdaroğlu ve Numan Kurtulmuş ile görüşmeler gerçekleştirilmiştir. Özellikle 13 milyon sığınmacı ve kaçağın vatanlarına dönmeleri konusunda görüşülmüştür” ifadelerini kullandı.

Özdağ’ın açıklamalarından satır başları şöyle:

BİZ SİZDEN NE İSTEYECEKTİK: Sonradan bazı iktidar çevrelerinde Zafer Partisi bizden bakanlık istedi şeklinde yorumlar istendi. Biz sizden ne isteyecektik. Yapamadığınız becermeye niyetiniz olmaya bir konuda fayda sağlamak için evet, görev istedik ama sizin böyle bir niyetinizin olmadığı için de mümkün olmadı.

OĞAN’IN KİŞİSEL TERCİHİ: Sinan Oğan’ın kişisel tercihi olmuştur. AKP hükümetini yıkımı enkazı kaldırmak taze bir başlangıç yapmak için Kılıçdaroğlu ile ikinci kez görüştük. Zafer Partisi ve CHP arasında imzalanan protokol ikinci tur öncesinde seçmene umut aşılamıştır. Seçime katılım oranı azalmışken, Kılıçdaroğlu’nun oy oranı artmıştır. Sayın Sinan Oğan’a giden oyların sayın Kılıçdaroğlu’na gittiğini göstermiştir. Keşke bu çağrılara zamanında yanıt verilseydi. Türkiye çok farklı yerde olabilirdi.

ERDOĞAN İÇİN BU GALİBİYET PİRUS ZAFERİ: AKP’nin ekonomik vizyonları çökmüştür. Arsa konut karşılığında vatandaşlık satmalarına rağmen Türk milleti gelir adaletsizliğine, borç ve işsizliğe teslim edilmiştir. Rant ve faiz lobilerinin gelirleri her geçen gün artmıştır. Seçim sonuçlarının kazananı olan Erdoğan için bu galibiyet Pirus zaferidir. Türkiye modern kapitülasyonlar dönemine girmiştir.

SİZİ ZAFER PARTİSİ’NE DAVET EDİYORUM: Vatanımız her geçen gün biraz daha işgal edilecektir. AKP’nin yarattığı büyük yıkıntıya karşı direneceğiz. Sevgili kardeşlerim moralinizi bozmayın. Artık küresel güçlerin yok sayamayacağı Zafer Partisi var. Türkiye’nin göçmenistan olmaması için sizi Zafer Partisi’ne davet ediyorum. Sığınmacılara yılda 10 milyon dolar harcanmaması için partimize katılın. Kadınlarımızın, kardeşlerimizin annelerimizin sokakta taciz edilmeden yürümesi için partimize katılın. Zafer Partisi sizin partiniz. Burada 6 ok da 9 ışık da temsil ediliyor. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir