Emre Kınay’ın ‘Bir Yumurta Kırar Üç Kişi Yerdik’ Dediği Dostları Sizi Şaşırtabilir!

Ünlü oyuncu Emre Kınay, ekranların sevilen yüzleri arasında olmaya devam ediyor. Kendisini sık sık aile babası rollerinde gördüğümüz Kınay, yaptığı bir itirafla magazin gündemine bomba gibi düştü. Uzun süredir görüşmediği dostu Dost Elver karşılaşan Emre Kınay, ‘biz bir yumurtayı kırar, üç kişi yerdik’ diyerek eski dostlarına seslendi.

Emre Kınay, dizi ve sinema dünyasının en popüler oyuncuları arasında yer alıyor.

Kendisini sık sık ‘aile babası’ rolünde gördüğümüz Emre Kınay, bugüne kadar birçok farklı projeyle seyirci karşısına çıktı. İlk olarak 1999 yılında ‘Yılan Hikayesi’ ile tanıdığımız ünlü isim, dizi ve filmlerin yanısıra birçok tiyatro onunda yer aldı, yönetti.

‘Aile Reisi’ gibi meşhur dizilerde rol alan Emre Kınay, şu sıralar yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan Dönence dizisinde başrol Cem olarak karşımıza çıkıyor.

Romantik, dram ve gençlik dizisinde baba rolüyle gördüğümüz Emre Kınay, en çok bu role yakışıyor desek yeridir. Dönence dizisiyle ekranlara dönen ünlü isim, magazin dünyasında da yakından takip ediliyor.

Ünlü oyuncu Emre Kınay son olarak yaptığı açıklamalarla magazin gündemine geldi.

Ramo, Güneşin Kızları, Ulan İstanbul, İki Aile gibi meşhur yapımların vazgeçilmeyen oyuncusu olan Emre Kınay, geçtiğimiz akşam bir mekanda uzun süredir görüşmediği arkadaşı Dost Elver ile karşılaştı.

Birbirlerini uzun süredir görmediklerini dile getiren Kınay, ‘Ben, Dost ve Nejat İşler üç ayrılmaz ahbaptık” diyerek herkesi şaşırttı.

Emre Kınay ve Dost Elver ayrıca bir hatıra fotoğrafı çektirmeyi de ihmal etmedi.

“Cihangir’de, Susam Sokak’ta aynı evde kalırdık. 1 yumurtayı tavaya kırar, üç kişi ekmek banarak yerdik. Üç kadim dostuz.”

Çok zor zamanlar geçirerek bugünlere geldiklerini belirten ünlü oyuncu, ‘Dost’u görünce o yıllarımız geldi aklıma. Şimdi halimize şükrediyoruz” ifadelerini kullandı.

Emre Kınay ve Dost Elver’in açıklamaları ise sosyal medyada kısa sürede gündem oldu.

Uzun bir aradan sonra karşılaşarak özlem gideren bu dostlardan, bakalım yeni bir hamle gelecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx