Bu Sen Misin Pınar?

Kaan Yıldırım’la sürpriz bir aşka yelken açan ve Urla’da tatil yapan Pınar Deniz artık de gençlik fotoğraflarıyla konuşuluyor. Yıllar evvel çekilen fotoğraflarıyla bugünküler ortasında hiçbir fark olmayan hoş oyuncu için ‘Az sayıdaki doğal güzellerden’ yorumu yapılıyor.

Magazin dünyasında aşklarıyla ismini sık sık duyuran ünlü oyuncu Kaan Yıldırım yeni bir aşka yelken açtı. Pınar Deniz ile Kaan Yıldırım’ın Urla’da tatil yaptığı dedikodusu magazin gündemine bomba üzere düştü.


Pınar Deniz’i ünlü olmadan evvelki fotoğrafları

Ünlü müzikçi Hadise ile hayli inişli çıkışlı bir bağlantı yaşamış ve sonlandırmıştı. Bu bağlantının çabucak akabinde Kaan Yıldırım’ın ismi kendisi üzere oyuncu olan Hande Erçel ile anılmıştı. Hande Erçel Kaan Yıldırım aşkı da çok kısa sürdü.

AYRILMA SEBEBİ İHANET Mİ?

Magazin gündemini sarsan ayrılıkla ilgili çeşitli savlar ortaya atılmış Hande Erçel’in ihanet yüzünden yolları ayırdığı sav edilmişti. Çapkın oyuncunun Tuğçe Açıkgöz ile aşk yaşadığı dedikodusu ayrılığın esas nedeni olmuştu.

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Kaan Yıldırım’ın ismi bu sefer de Pınar Deniz’le anılmaya başlandı. Kaan Yıldırım’ın Pınar Deniz ile yeni bir aşka yelken açtığı ve şimdilerde birlikte Urla’da tatil yaptığı öğrenildi. Yargı dizisinde canlandırdığı Ceylin karakterine can veren Pınar Deniz ile yeni bir aşka yelken açan Kaan Yıldırım’ı toplumsal medya paylaşımı ele verdi.

Güzel oyuncunun Urla’daki bir otelden paylaşılan fotoğraf karesinde güzel oyuncunun hiç çıkarmadığı aksesuarlarının görünmesiyle “Yeni aşk” dedikoduları alevlendi. Fotoğraflardaki ince ayrıntılar Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz aşkının ortaya çıkmasına neden olmuştu.

Pınar Deniz’in etiketlendiği bu karede Yıldırım’ın bilekliği ve güneş gözlüğü dikkat çekiyor.

ŞİMDİ DE DOĞAL HOŞLUĞU İLE KONUŞULUYOR

Sosyal medyada gündemden düşmeyen ve son günlerin en çok konuşulan ismi olan Pınar Deniz’in gençlik fotoğrafları ise büyük şaşkınlık yarattı. Özel hayatıyla magazin gündeminin birinci sırasına oturan Pınar Deniz duru hoşluğu ile dikkat çekiyor. Yıllar evvelki fotoğrafları ile bugün ortasında hiç bir fark bulunmaması hayranlarının ilgisini çekerken Pınar Deniz için ‘Az sayıdaki doğal güzellerden’ yorumu yapıldı.

PINAR DENİZ KİMDİR?

Adana’da 4 Kasım 1993 tarihinde dünyaya gelen Pınar Deniz, aslen Mardinlidir. Çocukluğundan bu yana oyuncu olma hayali kuran Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla İlgiler ve Reklamcılık Kısmı’nı kazanmış fakat devam etmemiştir.

2014 yılında Evrim karakteri ile Sil Baştan dizisiyle oyunculuk hayatına başlayan Deniz asıl çıkışını Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin diziyle yaptı.

Pınar Deniz, daha sonra Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisinde Burcu karakterini canlandırarak geniş kitleler tarafından tanındı. Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterini üstlenen hoş oyuncu son olarak Yargı dizisinde başrol olarak ekranlarda yer ismi.

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Yaşadığı aşklarla magazin dünyasında ismini sıkça duyduğumuz Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da doğdu.

Önce İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama kısmından mezun olan Yıldırım daha sonra Başşehir Bağlantı Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı.

Oyunculuk hayatına Kayıp dizisiyle adım atan Yıldırım, asıl çıkışını ‘Ulan İstanbul’ isimli dizisiyle yaptı.
2015 yılında bir yaz dizisi olan ‘Adı Mutluluk’ta Ezgi Eyüboğlu ile başrolü üstlenen Kaan Yıldırım, 14 Mayıs 2016 yılında Ezgi Eyüboğlu ile Esma Sultan Yalısı’nda evlendi. Çift 26 Haziran 2019 tarihinde boşandılar.


Sosyal Medyanın Lisanına Düştü! Ünlü Oyuncuyu Paylaştığına Bin Pişman ettiler.. Fotoğraftaki Ayrıntı Başına Büyük İş Açtı


Bu Optik İllüzyondaki 9 Hayvandan Birinci Hangisini Görüyorsunuz? Birinci gördüğünüz Hayvan Kişiliğinizi Ortaya Çıkarıyor


Optik İllüzyon: Fotoğrafta Birinci Gördüğünüz Kişiliğinizi Ortaya Çıkarıyor… Haydi Günün Eğlenceli Kişilik Testini Sizde Yapın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.