Bu 5 Altcoin İçin Dikkatli Olun: Derinlere Daldılar!

Kripto analisti Valdrin Tahiri, Convex Finance’in (CVX) artan bir paralel kanaldan bozulduğunu söylüyor. Ayrıca analiste göre, Theta Network (THETA) ve The Graph (GRT) yükselen destek çizgilerini takip ediyor. Curve DAO Token (CRV) ise bir A-B-C düzeltici yapısını tamamlıyor. Analist, geçen hafta en çok düşen beş altcoin projesine bir göz atıyor.

İlk altcoin Convex Finance (CVX) %28,57 düştü

13 Ağustos’ta CVX, 18 Haziran’dan beri yürürlükte olan yükselen paralel bir kanaldan arızalandı. Bu tür uzun vadeli yapılardan kaynaklanan arızalar genellikle önemli düşüş hareketlerine yol açar.

Şu anda fiyat, destek olarak 5,30 dolar alanını yeniden test ediyor. Bu, 0,618 Fib geri çekilme destek seviyesi ve önceki direnç alanıdır. Alan tutunamazsa, CVX’nin yeni düşüklere kayması olası.

Oasis Network (ROSE) %27,14 kayıpla ikinci sırada

ROSE, 28 Temmuz’da yükselen bir paralel kanaldan çıkış yaptı. Düşmeden önce 0,116 dolarla yüksek bir seviyeye ulaşmaya devam etti.

Aşağı yönlü hareket şimdiye kadar 0,073 doların en düşük seviyesine yol açtı. Bu, 0,618 Fib geri çekilme destek seviyesi. Ayrıca, önceki kanalın direnç çizgisi ile örtüşüyor. Bu nedenle altcoin’in, hattın bir sıçrama başlatması mümkün.

Üçüncü altcoin The Graph (GRT) %25,67 aşağı kaydı

12 Temmuz’dan itibaren GRT, beş dalga yukarı hareketini tamamladı. Bu, 8 Ağustos’ta 0,155 dolarlık bir yüksekliğe yol açtı.

GRT o zamandan beri düşüyor ve 19 Ağustos’ta 0,10 dolara geriledi. Düşük seviye, yükselen bir destek çizgisini üçüncü kez doğruladı (yeşil simge). Hat tutunamazsa, bir sonraki destek 0,092 dolar civarında yıllık en düşük seviyelerde olacak.

Theta Network (THETA) %25,20 düşüşle dördüncü

GRT’ye benzer şekilde THETA, 13 Haziran’dan beri yükselen bir destek çizgisini takip ediyor. Çizgi, 19 Ağustos’ta üçüncü kez doğrulandı (yeşil simgeler).

Altcoin, grafikteki çizgiden bir sıçrama başlatamazsa, bir sonraki en yakın destek alanı 1,09 dolar olacak.

Son altcoin Curve DAO Token (CRV) %25,05 değer kaybetti

18 Haziran’dan itibaren CRV, 28 Temmuz’da 1,58 dolara yükselen beş dalgalı bir yukarı yönlü hareketi tamamladı.

O zamandan beri, bir A-B-C düzeltici yapısını tamamlıyor. Eğer öyleyse, şu anda 0,5-0,618 Fib geri çekilme destek seviyeleri arasında 0,93 ile 1,05 dolar arasında bitmesi beklenen C dalgasının sonuna yaklaşıyor. En güncel ve doğru kripto para analizleri ve haberleri için Kriptokoin.com’u takip etmeyi unutmayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.