Ankara’da taksiciyi yaralayıp gasp eden 2 şahıs yakalandı

Edinilen bilgiye nazaran, Çankaya Yakupabdal Mahallesi’nde dün meydana gelen olayda, ticari taksi sürücüsü E.Y., Ankara kent merkezinden yolcu olarak aldığı 2 şahıs tarafından bıçaklanarak ağır yaralandı. Şahıslar taksiyi ve şoförün cüzdanı çalarak kayıplara karışırken, yol kenarında yaralı halde bulunan E.Y. ise hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Ankara Vilayet Jandarma Komutanlığı grupları olayın faillerinin yakalanması için Ankara Vilayet Emniyet Müdürlüğü grupları ile çalışma başlattı. Vilayet Emniyet Müdürlüğü sorumluluk alanında tıpkı gün meydana gelen öteki bir taksinin yağmalanması ve taksi sürücüsünün yaralanması olayının faili olan B.M., işlediği hatası emniyet takımlarına itiraf etti. B.M., Çankaya Yakupabdal’da yağma ve adam yaralama olayını da kendisinin işlediğini ve bu olayda yanında B.Y.’nin olduğunu belirtmesi üzerine B.Y. isim şahıs da jandarma ve emniyet ünitelerinin ortak çalışmasıyla yakalandı.

Öte yandan gasp edilen ticari taksi ise Karapürçek Mahallesinde yanmış halde bulundu. Gözaltına alınan şahısların isimli süreçlerinin devam ettiği öğrenildi.

KAYNAK: İHA

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.