Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman’ın prenses hengamesi

Almeda Abazi ile oyuncu Tolgahan Sayışman 2014’te aşk yaşamaya başlamış, 2017’de Amerika Beverly Hills’de nikah masasına oturmuştu. Bu aşk birinci meyvesini 2019’da vermiş, oğulları Efehan doğmuştu. Haziran 2021’de de kızları Alina dünyaya gelmişti.

Ünlü çiftin kızları Alina, bir yaşına bastı. Ünlü çift, toplumsal medya hesaplarından kızlarının doğum gününe özel paylaşımlarda bulundu.

“Gün ışığım”

Eşi ve çocuklarıyla verdiği pozları sık sık takipçileriyle paylaşan Abazi, son olarak kızı Alina’nın 1’inci yaşını kutladı. Minik kızını pastasıyla fotoğraflayan 2008 Miss Globe Kâinat Hoşu ünlü isim, paylaşımına şu notu düştü: “Benim küçük gün ışığım 1 yaşında. Seni seviyorum. Düzgün ki tatlı bebeğim.”


“Prensesim”

Eşinin paylaştığı kareleri kendi toplumsal medya hesabından paylaşan Tolgahan Sayışman ise gönderisinde; “İyi ki doğmuş benim prensesim. Seni çok seviyorum” ifadelerini kullandı.

“Benim prensesim”

Sayışman’ın paylaşımına kayıtsız kalmayan Almeda Abazi ise eşine “Benim prensesim” diye yorum yaptı. Güzel oyuncu da bu yoruma; “Hayır benim prensesim” yanıtını verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.